motors_placeholder

Sveiki apsilankę Carmarket.lt

Apie mane:
Aš esu Kristianas, automobiliu-skelbimai.lt įkūrėjas, antro kurso IT studentas. Carmarket.lt – naujos kartos automobilių skelbimų platforma, kuri šiek tiek skiriasi nuo kitų jums jau seniai pažystamų. Šis projektas buvo mano ilgalaikė svajonė, kuriai įgyvendinti truko daugiau negu penkis metus. Dabar noriu pasidalinti juo su visais ir nuoširdžiai paprašyti įkelti savo auto skelbimą, kadangi reklamai aš didelių pinigų neturiu, tenka pagalbos prašyti asmeniškai.. Būsiu visiems labai dėkingas, kas prisidės savo skelbimu, nes tai man padės padaryti puslapį aktyvų… Pirmus skelbimus surinkti yra be galo sunku 🙁 Įkelti skelbimą galite paspaudę čia – https://automobiliu-skelbimai.lt/ideti-skelbima

Kas aš?

 • Esu programistas ir puslapių dizaineris, kuris sunkiai dirbo prie šio projekto savo viso laisvalaikio metu. Mano tikslas buvo sukurti patogią ir naudotojui draugišką platformą, kurioje žmonės galėtų nemokamai rasti ir parduoti automobilius.
 • Mano aistra automobiliams ir technologijoms leido man įgyvendinti šią idėją.
 • Noriu, kad automobiliu-skelbimai.lt taptų jūsų patikimu partneriu automobilių prekyboje, todėl nuoširdžiai kviečiu jus registruotis.

Kodėl pasirinkti Carmarket.lt?


  • Nemokami skelbimai yra puikus pasiūlymas visiems automobilių prekeiviams ir pardavėjams! automobiliu-skelbimai.lt siekia padėti jums pasiekti didesnį klientų ratą ir suteikti galimybę nemokamai dėti iki 5 skelbimų. Tai puikus būdas pradėti ir atrasti naujų pardavimo galimybių.

   Vartotojui draugiškas dizainas yra vienas iš pagrindinių tikslų. Siekiu, kad jūsų patirtis naudojantis automobiliu-skelbimai.lt būtų patogi, aiški ir maloni. Platforma yra lengvai naudojama, o vartotojui draugiškas dizainas pades jums greitai rasti tai, ko ieškote.

 • Kvietimas prisijungti!

  • Kviečiu visus automobilių prekeivius ir pardavėjus prisijungti prie automobiliu-skelbimai.lt. Čia galite nemokamai registruotis, dėti skelbimus ir atrasti naujų pardavimo galimybių.
dovanos (2)

Galerija

Automobilių Supirkimas

Ar norite parduoti automobilį?

Ko vertas tavo automobilis? Gaukite absoliučiai geriausią savo transporto priemonės vertę. Tvarkome net visus dokumentus. Suplanuosime susitikimą šiandien!

Ieškote naujo automobilio?

Mūsų automobiliai pristatomi pilnai registruoti su visais reikalavimais. Pristatysime jūsų automobilį, kad ir kur būtumėte.

Kaip įkelti nemokamą skelbimą ?

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

MŪSŲ BŪSIMA KOMANDA

Vardenis Pavardenis
Generalinis direktorius
Vardenė Vardenytė
Finansai
Vardeni Vardenijo
Vykdantysis viceprezidentas
Team member photo
Vardis Vardysas
Pardavimų vadybininkas