Užpildykite kuo daugiau informacijos

Jums yra suteikti 99 nemokami skelbimai.

Listing Item Details
Markė*
Modelis*
Kėbulas*
Darbinis tūris, L*
Metai*
Galia, kw*
Darbinis tūris, cm³
Rida, km
Kuro tipas
Kuro sąnaudos, L
Pavarų dėžė
Dūrų skaičius
Vietų skaičius
Varantieji ratai
Ratlankių skersm.
Kėbulo spalva
Salono spalva
Defektai
TA galioja iki
SDK
Buvę šeimininkai
Apskritis
Registered
ViN:
History
Vehicle history
Apply
Listing item Location
Location
Latitude
Longitude
Žymim ypatumus, kuo daugiau, tuo geriau 🙂
Eksterjeras
Interjeras
Elektronika
Saugumas
Vaizdas ir garsas
Kita
Upload photo

REKOMENDACIJOS IR GAIRĖS

Siekiant užtikrinti geriausią galimą vartotojo patirtį ir sklandų skelbimo veikimą, rekomenduojame laikytis šių nurodymų dėl nuotraukų įkėlimo.

Rekomenduojama nuotraukų rezoliucija: 800 x 470 pikselių arba didesnė

Aukštos kokybės nuotraukos ne tik patraukliau atvaizduos jūsų automobilį, bet ir suteiks profesionalumo įspūdį potencialiems pirkėjams. Įsitikinkite, kad nuotraukos yra aiškios ir gerai apšviestos.

Nemokamo plavo nariai gali įkelti iki 10 nuotraukų. Įsigyti planą su papildomomis galimybės galėsite savo profilyje po skelbimo sukurimo.

Kuo daugiau nuotraukų pateiksite, tuo išsamesnį vaizdą suformuosite pirkėjams. Tačiau nepamirškite, kad nuotraukos turėtų būti kokybiškos.

Laikydamiesi šių rekomendacijų, galėsite sukurti patrauklų ir informatyvų skelbimą, kuris patrauks daugiau dėmesio ir padidins pardavimo galimybes. Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo centrą.

Add Videos

Jei šiuo metu neturite vaizdo įrašo, nesijaudinkite, Jūs galėsite pridėti ar redaguoti vaizdo įrašus vėliau, pasinaudoję funkcija "Redaguoti skelbimą" savo profilyje.

Enter Seller's notes
Select all the phrases that apply to your vehicle.
Apply
Set Your Asking Price
Price* (€)

Įvertinkite savo transporto priemonę konkurencingai.

Nustatykite konkurencingą kainą, palygindami savo transporto priemonės informaciją ir ridą su panašiomis transporto priemonėmis, kurias parduoda kiti pardavėjai. Būtinai pateikite Pardavėjo komentarus ir detalias nuotraukas, kad pabrėžtumėte geriausias jūsų transporto priemonės savybes, ypač jei prašoma kaina viršija vidutinę.

Konkurencinga kainą ne tik padės greičiau parduoti jūsų transporto priemonę, bet ir užtikrins, kad gausite teisingą grąžą. Išnaudokite galimybę aprašyti transporto priemonės būklę, papildomas funkcijas ir kitus unikalius privalumus, kurie padidintų jos vertę potencialių pirkėjų akyse.

Sign Up

REGISTRACIJA/PRISIJUNGIMAS
Pateikdami mums savo telefono numerį, jūs sutinkate, kad mes (ir (arba) mūsų paslaugų teikėjai) galime susisiekti su jumis jūsų nurodytu mobiliojo telefono ar kitu telefono numeriu, siekdami suteikti papildomos informacijos ar pasiūlymų dėl mūsų paslaugų.