Užpildykite kuo daugiau informacijos

Jums yra suteikti 99 nemokami skelbimai.

Užpildykite visus laukelius pažymėtus *
Markė*
Modelis*
Kėbulas*
Darbinis tūris, L*
Metai*
Galia, kw*
Darbinis tūris, cm³
Rida, km
Kuro tipas
Kuro sąnaudos, L
Pavarų dėžė
Dūrų skaičius
Vietų skaičius
Varantieji ratai
Ratlankių skersm.
Kėbulo spalva
Salono spalva
Defektai
TA galioja iki
SDK
Buvę šeimininkai
Apskritis
Pirma reg. data
ViN:
Istorija
Transporto priemonės istorija
Taikyti
Įvedus transporto priemonės lokaciją, ji bus rodoma Google žemėlapyje.
Vieta
Platuma
Ilguma
Žymim ypatumus, kuo daugiau, tuo geriau 🙂
Eksterjeras
Interjeras
Elektronika
Saugumas
Vaizdas ir garsas
Kita
Nuotraukų įkėlimas

REKOMENDACIJOS IR GAIRĖS

Siekiant užtikrinti geriausią galimą vartotojo patirtį ir sklandų skelbimo veikimą, rekomenduojame laikytis šių nurodymų dėl nuotraukų įkėlimo.

Rekomenduojama nuotraukų rezoliucija: 800 x 470 pikselių arba didesnė

Aukštos kokybės nuotraukos ne tik patraukliau atvaizduos jūsų automobilį, bet ir suteiks profesionalumo įspūdį potencialiems pirkėjams. Įsitikinkite, kad nuotraukos yra aiškios ir gerai apšviestos.

Nemokamo plavo nariai gali įkelti iki 10 nuotraukų. Įsigyti planą su papildomomis galimybės galėsite savo profilyje po skelbimo sukurimo.

Kuo daugiau nuotraukų pateiksite, tuo išsamesnį vaizdą suformuosite pirkėjams. Tačiau nepamirškite, kad nuotraukos turėtų būti kokybiškos.

Laikydamiesi šių rekomendacijų, galėsite sukurti patrauklų ir informatyvų skelbimą, kuris patrauks daugiau dėmesio ir padidins pardavimo galimybes. Jei turite papildomų klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo centrą.

Pridėti vaizdo įrašų

Jei šiuo metu neturite vaizdo įrašo, nesijaudinkite, Jūs galėsite pridėti ar redaguoti vaizdo įrašus vėliau, pasinaudoję funkcija "Redaguoti skelbimą" savo profilyje.

Įveskite pardavėjo pastabas
Pažymėkite visas frazes, kurios tinka jūsų transporto priemonei.
Taikyti
Nustatykite konkurencingą kainą
Kaina* (€)

Įvertinkite savo transporto priemonę konkurencingai.

Nustatykite konkurencingą kainą, palygindami savo transporto priemonės informaciją ir ridą su panašiomis transporto priemonėmis, kurias parduoda kiti pardavėjai. Būtinai pateikite Pardavėjo komentarus ir detalias nuotraukas, kad pabrėžtumėte geriausias jūsų transporto priemonės savybes, ypač jei prašoma kaina viršija vidutinę.

Konkurencinga kainą ne tik padės greičiau parduoti jūsų transporto priemonę, bet ir užtikrins, kad gausite teisingą grąžą. Išnaudokite galimybę aprašyti transporto priemonės būklę, papildomas funkcijas ir kitus unikalius privalumus, kurie padidintų jos vertę potencialių pirkėjų akyse.

Užsiregistruoti

REGISTRACIJA/PRISIJUNGIMAS
Pateikdami mums savo telefono numerį, jūs sutinkate, kad mes (ir (arba) mūsų paslaugų teikėjai) galime susisiekti su jumis jūsų nurodytu mobiliojo telefono ar kitu telefono numeriu, siekdami suteikti papildomos informacijos ar pasiūlymų dėl mūsų paslaugų.